Ana içeriğe atla

ALBÜM ELEŞTİRİ: GÜLİZ AYLA


''Olmazsan Olmaz'' şarkısı ile hayatımıza giren Güliz Ayla'nın kendi ismini taşıyan ilk albümü ''Güliz Ayla''yı inceledik.

VARSAYALIM: (4/5)
Terk edilmenin, aşkın sadece varsaymaktan ibaret olduğunu gönülden gönüle gidenin arkasından pekte yas tutulmaması gerektiğini anlatıyor.

OLMAZSAN OLMAZ: (5/5)
Güliz Ayla'yı hayatımıza sokan şarkı. Aşık olduğu insana yazılmış en masum şarkı kesinlikle bu. Vokal yeteneği, söz yazarlığı ve tüm samimiyeti ile çıkış için oldukça mükemmel bir seçim olmuş. Şarkı da hiç bir kusur yok. Kısacası arka arkaya 20 defa bile dinlenilse sıkmayacak bu şarkı, Güliz Ayla'nın albümünün parlayan en büyük yıldızı.BAHSETMEM LAZIM: (5/5)
Albümün yeni klip parçası Bahsetmem Lazım da söz yazarı Sıla'nın büyük bir etken olduğu bu şarkı da Güliz Ayla yine vokali ile mest ediyor. Nakaratı insanın içine işleyen yaşadığı aşk ile insanlara öğüt vermek isteyen bu genç yıldıza kulak verin.HARİCİ: (4/5)
Sıla etkisinin oldukça hissedilen bu şarkı da ise kendisini aptal yerine koymaya çalışan kişiye bir yakarış niteliğinde. Kelime oyunlarını seven Sıla'nın bu şarkıyı yazması da ''aptal'' yerine konuluşuna karşı büyük bir ''bilgi'' gösterisi gibi.

BENİM OLMAZSAN: (5/5)
Güliz Ayla'nın kaleminden samimiyet akıyor. Sevdiği insanı yanına bu kadar samimi bir şekilde çağırması bir çok insana umut ve istek verecek nitelikte aynı zamanda depresyona sokabilir dikkat! 
SEVGİLİM: (3/5)
Sevdiği insan ile yeni bir hayat kurmak için çabalayan bir kadın fakat onu pek sevmeyen bir erkek. Ne isterse onu yapmaya hazır bir kadının bu acizliği gerçekten aşık olduğundan.

YALVARIRIM: (5/5)
Tek kelime ile mükemmel bir şarkı. Sıla, Yalın, Efe Bahadır ve Güliz Ayla'nın bir araya gelmesiyle oluşan bu eserde kusur bulmak çok zor. 


CANIMI SIKMA: (5/5)
Sıla'nın söz yazarlığının daima övgüyü hak ettiği konusunda tüm Türkiye hem fikir. Güliz Ayla'nın da yükselmekte olduğu bariz şekilde ortada iken bu albümde yer alan en favorim bu şarkı. Nakaratı hemen dillere dolanacağına emin olduğum 'Canımı Sıkma' için bir klip gelse harika olur.


BAZI: (3/5)
Albümde yer alan son şarkının ballad olması beni şaşırtmadı. Ayrıldığı insan ile konuşarak uzlaşmayı istiyor fakat karşı taraf pekte hevesli değil. Onunla konuşmak istediği acı çektiğini bu şekilde söylemek onu rahatlatıyor olsa gerek.

ALBÜMÜ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN.Bu blogdaki popüler yayınlar

Yabancı Ünlüler Hakkında Bilinmeyenler!

Rihanna :Küçükken kayan yıldızları UFO zanneden Rihanna, her gece yıldızın kaymasını beklemekten uyuyamıyormuş. Yıldız kaydığında da babasını uyandırıyormuş.
Selena Gomez :Favori aktörleri Johnny Deep, Shia Labeouf'ken Favori meyvesi mangoymuş.
Demi Lovato : Favori sporu sörf yapmak.
Beyoncé :Dreamgirls filmindeki rolü için sadece limonata ve akçaağaç şurubu sayesinde 10 günde 6 kilo vermiş
Nicole Kidman: Kelebekten korkan Kidman, nerede rengarenk bir kelebek görse kaçıyormuş.
Tom Cruise: Rahiplik okuluna gittikten sonra fikir değiştiren sanatçı, okuldayken güreş takımındaymış.
Brad Pitt :ünlü oyuncunun 'Tibet'te Yedi Yıl' adlı filmi yüzünden Çin'e girişi yasak.
Jennifer Lopez: Alkol hiç kullanmıyor.
Madonna: Testlere göre ünlü şarkıcının IQ'su 140.
Hilary Duff : Bir konserinde ön dişini mikrofona çarparak kırmış ve bu sebeple uzun süre tedavi görmüş.
Britney Spears: Banyoda mum ışığında kitap okuyarak rahatlıyormuş.

Angelina Jolie : Küçükken kazıbilimci olmak istiyordu v…

Siyah Alman Kurdu Hakkında Herşey

Alman Kurt ÖzellikleriTANIMI Alman Kurtları Alsasian olarakta bilinirler. Alman Kurtları dengeli ve çok güçlü köpeklerdir. Alman Kurtlarının kürkü genellikle siyah sarı, gri(Sable) veya tamamen siyahdır,bazen mavi,ciğer,beyaz renkleride görülsede tüm standardlar için bu renklerhata sayılır. Beyaz Alman Çoban Köpeği için kabul edilebilir bir renk değildir, ama bu aralar ayrı bir ırk gibi kabul edilmektedirler(Amerikan Beyaz Çoban Köpeği).Alman Kurtlarında burun tamamen siyah olmalıdır fakat mavi veya kahverengide bazen olsada standard dışı kabul edilirler ve yarışmalara katılamazlar. Alman Kurtları sıkı,kaslı,hafifçe uzun bir beden ve ince fakat güçlü kemiklere sahiptir. Kafası bedene orantılı ve alnı biraz konveks olmalıdır. Alman Kurtlarının geniş kulakları, ucu sivri, dik ve öne dönük (6 aylıktan küçük köpeklerin kulakları biraz düşük olabilir.)olmalıdır. Gözler badem şeklinde, koyu, zeki,canlı bir bakış taşımalıdır. Çalı gibi tüylü kuyruğu aşil tendonona kadar uzanmalı ve dinlenm…

LADY GAGA'yı TANIYALIM...

Kaynak:hollywood.blogspot 


Lady Gaga

Lady Gaga'yı bu dünyanın dışından biri olarak görmek çok da zor  değil.abartılı giyim tarzı ve cesur tavırlarıyla tanıdığımız Lady Gaga ile gelin yakından tanışalım.


DÜNYANIN EN ÇEKICI VE EN ÖZGÜVEN SAHIBI KADINI
Çok farklı gizli bir güzellik ve çekicilik var bu kadında çoğu kişi gibi artık bende görebiliyorum bunu.
DÜNYANIN EN ZENGINLERI ARASINDA
Günlük kazancı 416.000 tl değerinde ve yıllık konser kazancı 50.000.000 $ civarında bir para.

''Tüm bu yanıp sönen ışıklar ortasında yemin ediyorum ki şöhret hayatımı alamayacak.''
''Resmimi çek Hollywood, büyük bir yıldız olmak istiyorum''   

DÜNYANIN EN KORKUNÇ 3 INSANI ARASINDA
Marilyn MansonLady GagaSlipknot

ET'TEN KIYAFETINI SIZ NE ZANNETMIŞTINIZ?Mtv ödül törenine katıldığı sırada giydiği çiğ etten olan kıyafeti dünya basınını sıkça meşgul etmişti. Kimileri manyak bu kadın dedi. Kimileri ''dünya starıdır ne yapsa yeridir'' dedi. Kimileri yadırgadı kimileri…