Ana içeriğe atla

ALBÜM ELEŞTİRİ: MELİS DANİŞMEND - VE EVYoğun bir şekilde geçen müzik sektöründe kalitesiz işlerin arasından parlayarak sıyrılan bir albüm dolusu şarkılar var. O albüm ise Melis Danişmend'in üçüncü solo albümü ''Ve Ev''.

UÇURUMLARDA (5/5)
Her zaman kaliteli işlere imza atan Danişmend, albümün açılışında da dediği gibi ''Korkum yok hiç.'' ile albümün kalitesine müthiş bir selam çakıyor. Acıyı belirli bir formda sunması ile başarılı bir açılış yapıyor.''

BUGÜNLER PARLAK? (5/5)
Kendime yeni bir ben lazım , diyerek hayatına yeni bir sayfa açıp devam etmesi neşeli bir şekilde anlatırken şarkının ismi olan ''Bugünler Parlak?''taki soru işareti(?) ile güzel ülkemizin son zamanlarda yaşadığı terör saldırılarına yapılan bir gönderme olarak algıladığımdan şarkı ile güçlü bir bağ kurdum.

MUCİZE (5/5)
Hayatımıza yön veren bir çok şey var. Bazıları bizi dibe batırır ya işte o anda bir ''mucize'' olur ve mutluluğa kanat çırparız.

HİÇ: (5/5) 
Kendimde sevmediğim bir yan var o da albüm eleştirileri yaparken altında derin mesajlar aramam. Dinle işte güzel albüm, derin mesajlar aramaya ne gerek var? Şarkıyı ilk dinlediğimde kalbi kırık bir kadının, eski zalim sevgilisine/eşine yazdığını ya da öyle bir şeyi canlandırarak yazdığını düşünmüştüm ama birkaç dinlemeden sonra siyasi boyutlara ulaşıyor. Tüm bu düşüncelerime rağmen ''Hiç''in harikalıklarla dolu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.BAŞTAN (5/5)
İsminden de anlaşılacağı gibi pişmanlıklarını geri alıp her şeye ''baştan'' başlayıp düzeltmek istiyor. Bunu söylerken de o mükemmel sese bir kez daha hayran kalıyorsunuz.

SÖZLER ARTIK AĞIT (4/5)
Ne söylesen anlamayacak biri için konuşmanın bir anlamı kalmadığını karşı tarafın gaddar olması son noktaya getirmiş ve her şeyi bitirmiş. Bu noktadan sonra ne söylenirse söylensin ağızdan çıkan ''sözler artık ağıt'' olur.

ONDAN ÖYLE (5/5)
Melis'imizi çok mu kırdılar? Kim kırdıysa söyleyin biz de onu kıralım. İster sevgili olsun, ister arkadaş veya dost bir insana gereğinden fazla değer verirsen böbürlenmeye başlar. Öyle bir gün geliyor ki artık onu tanıyamıyorsun. Davranışları, kişiliği değişmiş oluyor, sen buna inanmak istemesen de günler geçtikçe taşları yerine oturtabiliyorsun ve hiçbir şeyi siğneye çekmiyor, her cümleye nokta koyuyorsun.

BAZI GÜNLER UNUTULMAZ (4/5)
Her şeyi geride bırakmak istese de öyle anlar geliyor ki aklına o an da da şu sözler dökülüyor dudaklarından ''Bazı günler hatırlanır.''

ALBÜMÜ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Yabancı Ünlüler Hakkında Bilinmeyenler!

Rihanna :Küçükken kayan yıldızları UFO zanneden Rihanna, her gece yıldızın kaymasını beklemekten uyuyamıyormuş. Yıldız kaydığında da babasını uyandırıyormuş.
Selena Gomez :Favori aktörleri Johnny Deep, Shia Labeouf'ken Favori meyvesi mangoymuş.
Demi Lovato : Favori sporu sörf yapmak.
Beyoncé :Dreamgirls filmindeki rolü için sadece limonata ve akçaağaç şurubu sayesinde 10 günde 6 kilo vermiş
Nicole Kidman: Kelebekten korkan Kidman, nerede rengarenk bir kelebek görse kaçıyormuş.
Tom Cruise: Rahiplik okuluna gittikten sonra fikir değiştiren sanatçı, okuldayken güreş takımındaymış.
Brad Pitt :ünlü oyuncunun 'Tibet'te Yedi Yıl' adlı filmi yüzünden Çin'e girişi yasak.
Jennifer Lopez: Alkol hiç kullanmıyor.
Madonna: Testlere göre ünlü şarkıcının IQ'su 140.
Hilary Duff : Bir konserinde ön dişini mikrofona çarparak kırmış ve bu sebeple uzun süre tedavi görmüş.
Britney Spears: Banyoda mum ışığında kitap okuyarak rahatlıyormuş.

Angelina Jolie : Küçükken kazıbilimci olmak istiyordu v…

Siyah Alman Kurdu Hakkında Herşey

Alman Kurt ÖzellikleriTANIMI Alman Kurtları Alsasian olarakta bilinirler. Alman Kurtları dengeli ve çok güçlü köpeklerdir. Alman Kurtlarının kürkü genellikle siyah sarı, gri(Sable) veya tamamen siyahdır,bazen mavi,ciğer,beyaz renkleride görülsede tüm standardlar için bu renklerhata sayılır. Beyaz Alman Çoban Köpeği için kabul edilebilir bir renk değildir, ama bu aralar ayrı bir ırk gibi kabul edilmektedirler(Amerikan Beyaz Çoban Köpeği).Alman Kurtlarında burun tamamen siyah olmalıdır fakat mavi veya kahverengide bazen olsada standard dışı kabul edilirler ve yarışmalara katılamazlar. Alman Kurtları sıkı,kaslı,hafifçe uzun bir beden ve ince fakat güçlü kemiklere sahiptir. Kafası bedene orantılı ve alnı biraz konveks olmalıdır. Alman Kurtlarının geniş kulakları, ucu sivri, dik ve öne dönük (6 aylıktan küçük köpeklerin kulakları biraz düşük olabilir.)olmalıdır. Gözler badem şeklinde, koyu, zeki,canlı bir bakış taşımalıdır. Çalı gibi tüylü kuyruğu aşil tendonona kadar uzanmalı ve dinlenm…

LADY GAGA'yı TANIYALIM...

Kaynak:hollywood.blogspot 


Lady Gaga

Lady Gaga'yı bu dünyanın dışından biri olarak görmek çok da zor  değil.abartılı giyim tarzı ve cesur tavırlarıyla tanıdığımız Lady Gaga ile gelin yakından tanışalım.


DÜNYANIN EN ÇEKICI VE EN ÖZGÜVEN SAHIBI KADINI
Çok farklı gizli bir güzellik ve çekicilik var bu kadında çoğu kişi gibi artık bende görebiliyorum bunu.
DÜNYANIN EN ZENGINLERI ARASINDA
Günlük kazancı 416.000 tl değerinde ve yıllık konser kazancı 50.000.000 $ civarında bir para.

''Tüm bu yanıp sönen ışıklar ortasında yemin ediyorum ki şöhret hayatımı alamayacak.''
''Resmimi çek Hollywood, büyük bir yıldız olmak istiyorum''   

DÜNYANIN EN KORKUNÇ 3 INSANI ARASINDA
Marilyn MansonLady GagaSlipknot

ET'TEN KIYAFETINI SIZ NE ZANNETMIŞTINIZ?Mtv ödül törenine katıldığı sırada giydiği çiğ etten olan kıyafeti dünya basınını sıkça meşgul etmişti. Kimileri manyak bu kadın dedi. Kimileri ''dünya starıdır ne yapsa yeridir'' dedi. Kimileri yadırgadı kimileri…