6 Nisan 2015 Pazartesi

Rihanna'ya büyük suçlama.Öncelikle geçtiğimiz hafta büyük bir basın toplantısı ile yeni müzik ağı ''TIDAL''ı tanıtan Jay-Z'i destekte bulunan şarkıcılar arasında Rihanna'da yerini aldı. Dün gece Tidal üzerinden yeni şarkısı ''American Oxygen''i yayınlayan Rihanna'nın bir önceki single'ı ''Bitch Better Have My Money'' için büyük suçlama yapıldı.
Geçtiğimiz günlerde yayınladığı ve hayranları tarafından oldukça beğenilen Bitch Better Have My Money adlı şarkı Rihanna'nın başını ağrıtabilir.
BBHMM 'i özel bir gecede muhteşem bir şov ile müzikseverlerin beğenisine sunan Rihanna 'nın şarkısının başka bir şarkıdan uyarlanma olduğu söyleniyor.


Just Brittany adlı şarkıcının geçen sene yayınladığı " Betta Have My Money " adlı şarkıya benzetilen " BBHMM" hakkında Rihanna cephesinden ise  henüz bir açıklama gelmedi.
 Gossip Time. ekibi olarak iki şarkı arasında neredeyse isim dışında pek benzerlik bulamadık. İlerleyen günlerde bir açıklama yapılmasını beklememiz gerekiyor.EVET İKİ ŞARKIYI PAYLAŞIM YORUMU SİZ OKURLARIMIZI BIRAKIYORUZ.

TAYLOR SWIFT ALBÜM YARIŞMASINA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ.