15 Mart 2015 Pazar

Madonna'nın asi kalbiEfsane Madonna yeni albümü Rebel Heart'ı piyasaya sürdü. Albüm yayınlanmadan önce ilk olarak demolarının sızması sonucu öne alındı ve apar topar ilk single Living For Love yayınlandı. Living For Love ile 5 şarkı daha görücüye çıkmıştı. Araban bir kaç ay geçtikten sonra albümün tam versiyonu tamamen internete sızdırılmıştı. Albümde Madonna, Avicii ile çalışmıştı fakat aralarında çıkan anlaşmazlıkların ardından albüm Diplo'nun ellerine emanet edilmişti. Albüm standart, deluxe ve super deluxe olmak üzere üç farkı şekilde satışa çıktı.


Brit Ödül Töreninde yaşadığı düşme anı gündemi uzun bir süre meşgul etmişti ve şimdi Madonna yeni albümü tüm dünya ile buluştu. Türkiye'de iki hafta içerisinde müzik marketlerde yerini alacak albüm için yakında eleştiri yazımız yayınlanacaktır. Beklemede kalın.ÜÇ KİŞİYE #REBELHEART HEDİYE.

Madonna'nın yeni albümü Rebel Heart, Türkiye'de satışa çıktığında ise üç GossipTime. takipçisine albümü hediye edeceğiz. Henüz albümü nasıl hediye edeceğimizi düşünmedik fakat pisayasa üç versiyon (standart, deluxe ve süper deluxe) çıkan Rebel Heart'ı kazanmak için blogumuzu ve twitter hesabımızı takip etmeniz yeterli. Yakında albüm eleştirisini yayınladığımızda hediye ile ilgili açıklamalar da yapmış olacağız.İLK YARIŞMA TARİHİ

Albümün standart versiyonu iki gün içerisinde Türkiye'de satışa çıkacak ve bizde vakit kaybetmeden ilk olarak Standart Versiyon (Türkiye Özel Üretim) için yarışma günü olarak 25 Mart'ı uygun gördük.
Detaylar açıklanacak. Takipte kalın.