Ana içeriğe atla

Madonna'nın asi kalbiEfsane Madonna yeni albümü Rebel Heart'ı piyasaya sürdü. Albüm yayınlanmadan önce ilk olarak demolarının sızması sonucu öne alındı ve apar topar ilk single Living For Love yayınlandı. Living For Love ile 5 şarkı daha görücüye çıkmıştı. Araban bir kaç ay geçtikten sonra albümün tam versiyonu tamamen internete sızdırılmıştı. Albümde Madonna, Avicii ile çalışmıştı fakat aralarında çıkan anlaşmazlıkların ardından albüm Diplo'nun ellerine emanet edilmişti. Albüm standart, deluxe ve super deluxe olmak üzere üç farkı şekilde satışa çıktı.


Brit Ödül Töreninde yaşadığı düşme anı gündemi uzun bir süre meşgul etmişti ve şimdi Madonna yeni albümü tüm dünya ile buluştu. Türkiye'de iki hafta içerisinde müzik marketlerde yerini alacak albüm için yakında eleştiri yazımız yayınlanacaktır. Beklemede kalın.ÜÇ KİŞİYE #REBELHEART HEDİYE.

Madonna'nın yeni albümü Rebel Heart, Türkiye'de satışa çıktığında ise üç GossipTime. takipçisine albümü hediye edeceğiz. Henüz albümü nasıl hediye edeceğimizi düşünmedik fakat pisayasa üç versiyon (standart, deluxe ve süper deluxe) çıkan Rebel Heart'ı kazanmak için blogumuzu ve twitter hesabımızı takip etmeniz yeterli. Yakında albüm eleştirisini yayınladığımızda hediye ile ilgili açıklamalar da yapmış olacağız.İLK YARIŞMA TARİHİ

Albümün standart versiyonu iki gün içerisinde Türkiye'de satışa çıkacak ve bizde vakit kaybetmeden ilk olarak Standart Versiyon (Türkiye Özel Üretim) için yarışma günü olarak 25 Mart'ı uygun gördük.
Detaylar açıklanacak. Takipte kalın.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Yabancı Ünlüler Hakkında Bilinmeyenler!

Rihanna :Küçükken kayan yıldızları UFO zanneden Rihanna, her gece yıldızın kaymasını beklemekten uyuyamıyormuş. Yıldız kaydığında da babasını uyandırıyormuş.
Selena Gomez :Favori aktörleri Johnny Deep, Shia Labeouf'ken Favori meyvesi mangoymuş.
Demi Lovato : Favori sporu sörf yapmak.
Beyoncé :Dreamgirls filmindeki rolü için sadece limonata ve akçaağaç şurubu sayesinde 10 günde 6 kilo vermiş
Nicole Kidman: Kelebekten korkan Kidman, nerede rengarenk bir kelebek görse kaçıyormuş.
Tom Cruise: Rahiplik okuluna gittikten sonra fikir değiştiren sanatçı, okuldayken güreş takımındaymış.
Brad Pitt :ünlü oyuncunun 'Tibet'te Yedi Yıl' adlı filmi yüzünden Çin'e girişi yasak.
Jennifer Lopez: Alkol hiç kullanmıyor.
Madonna: Testlere göre ünlü şarkıcının IQ'su 140.
Hilary Duff : Bir konserinde ön dişini mikrofona çarparak kırmış ve bu sebeple uzun süre tedavi görmüş.
Britney Spears: Banyoda mum ışığında kitap okuyarak rahatlıyormuş.

Angelina Jolie : Küçükken kazıbilimci olmak istiyordu v…

Siyah Alman Kurdu Hakkında Herşey

Alman Kurt ÖzellikleriTANIMI Alman Kurtları Alsasian olarakta bilinirler. Alman Kurtları dengeli ve çok güçlü köpeklerdir. Alman Kurtlarının kürkü genellikle siyah sarı, gri(Sable) veya tamamen siyahdır,bazen mavi,ciğer,beyaz renkleride görülsede tüm standardlar için bu renklerhata sayılır. Beyaz Alman Çoban Köpeği için kabul edilebilir bir renk değildir, ama bu aralar ayrı bir ırk gibi kabul edilmektedirler(Amerikan Beyaz Çoban Köpeği).Alman Kurtlarında burun tamamen siyah olmalıdır fakat mavi veya kahverengide bazen olsada standard dışı kabul edilirler ve yarışmalara katılamazlar. Alman Kurtları sıkı,kaslı,hafifçe uzun bir beden ve ince fakat güçlü kemiklere sahiptir. Kafası bedene orantılı ve alnı biraz konveks olmalıdır. Alman Kurtlarının geniş kulakları, ucu sivri, dik ve öne dönük (6 aylıktan küçük köpeklerin kulakları biraz düşük olabilir.)olmalıdır. Gözler badem şeklinde, koyu, zeki,canlı bir bakış taşımalıdır. Çalı gibi tüylü kuyruğu aşil tendonona kadar uzanmalı ve dinlenm…

LADY GAGA'yı TANIYALIM...

Kaynak:hollywood.blogspot 


Lady Gaga

Lady Gaga'yı bu dünyanın dışından biri olarak görmek çok da zor  değil.abartılı giyim tarzı ve cesur tavırlarıyla tanıdığımız Lady Gaga ile gelin yakından tanışalım.


DÜNYANIN EN ÇEKICI VE EN ÖZGÜVEN SAHIBI KADINI
Çok farklı gizli bir güzellik ve çekicilik var bu kadında çoğu kişi gibi artık bende görebiliyorum bunu.
DÜNYANIN EN ZENGINLERI ARASINDA
Günlük kazancı 416.000 tl değerinde ve yıllık konser kazancı 50.000.000 $ civarında bir para.

''Tüm bu yanıp sönen ışıklar ortasında yemin ediyorum ki şöhret hayatımı alamayacak.''
''Resmimi çek Hollywood, büyük bir yıldız olmak istiyorum''   

DÜNYANIN EN KORKUNÇ 3 INSANI ARASINDA
Marilyn MansonLady GagaSlipknot

ET'TEN KIYAFETINI SIZ NE ZANNETMIŞTINIZ?Mtv ödül törenine katıldığı sırada giydiği çiğ etten olan kıyafeti dünya basınını sıkça meşgul etmişti. Kimileri manyak bu kadın dedi. Kimileri ''dünya starıdır ne yapsa yeridir'' dedi. Kimileri yadırgadı kimileri…