26 Mart 2015 Perşembe

Britney Spears Modern Family'e Konuk Mu Oluyor ?

Britney Spears geçtiğimiz günlerde oyuncu Ed O’neill ile olan resmini paylaşmasının ardından akıllara 3 yıl önce çıkan dedikodu geldi.Britney acaba Modern Family'e konuk mu olacak ?
2012 yılında Britney'in konuk oyuncu olarak diziye katılma ihtimali gündeme gelmiş hem dizinin oyuncuları hem Britney'in takımı bu konuda olumlu açıklamalar yapmasına rağmen proje gerçekleşememişti.

Britney Spears daha önce How I Met Your Mother, Glee, Will & Grace gibi komedi dizilerinde konuk oyuncu olarak yer almış oynadığı bölümlerdeki başarılarıyla adından söz ettirmişti.


Modern FamilyChristopher Lloyd ve Steven Levitan tarafından yaratılan, 23 Eylül 2009'dan beri ABC'de yayınlanmakta olan, komedi tarzında bir televizyon dizisi. Ayrıca bir "sahte belgesel"(mockumentary) olan dizinin bazı sahnelerinde oyuncular doğrudan kameraya konuşmaktadır.
Dizinin 23 Eylül'deki premieri büyük beğeni topladı ve 12.61 milyon kişi tarafından seyredildi.[1] Çok geçmeden, ABC tarafından 9 Ekim 2009'da tam sezon onayı verildi, 10 Ocak 2010'da ise ikinci sezon onayını aldı. Dizi için birçok olumlu eleştiri yapıldı ve önemli ödüllere aday gösterildi. Modern Family, En İyi Komedi DizisiKomedi Dizilerinde En İyi Yardımcı AktörKomedi Dizilerinde En İyi Yardımcı Aktris gibi kategorilerde Emmy Ödülleri'ni kazandı. Ayrıca Altın Küre Ödülleri'nde Müzikal veya Komedi Dalında En İyi Televizyon Dizisi ödülüne layık görüldü. ABD Başkanı Barack Obamada favori TV dizisinin Modern Family olduğunu söyledi.