Ana içeriğe atla

Lady Gaga ve #ARTPOP albümünün ikinci single'ı #DoWhatUWant cephesindeki olaylar.


Ünlü şarkıcı Lady Gaga, ARTPOP albümünün ikinci teklisi olarak Venus'ü seçmişti fakat Do What U Want şarkısının başarısı üzere Venus iptal edilmiş yerini Lady Gaga, Paul “DJ White Shadow” Blair, Martin Bresso, William Grigahcine & R. Kelly'nin yazım kadrosunda bulunduğu Do What U Want almıştı.

  R. Kelly ile düet olan DWUW'ın American Music Awards performansı ise oldukça adından söz edilen bir olay olmuştu.

 Şarkının klip çekimlerine başlandığında setten fotoğraflar gelmeye başladı.

Klip belirlenen tarihte çıkmadı ve çıkması adeta uzamıştı. Şarkının Rick Ross'un da yer aldığı DJ White Shadow remix versiyonu yayınlanmıştı.

X-Factor'un 5.sezon finalinde Gaga'nın sahne alacağı söylendi ve ardından Christina Aguilera ile ortak bir performans sergileyeceği iddia edildi ve bu iddialar doğrulandı çünkü Gaga ve Christina Aguilera birlikte Do What U Want şarkısını seslendirdi.

2013'ün son günlerine adeta bomba gibi düşen olayın ardından Gaga ve Xtina stüdyoya girip şarkının birlikte remix versiyonunu kaydetti ve Yeni yıl hediyesi olarak 1 Ocak'ta iTunes'te satışa çıktı.

 Ardından R. Kelly'nin eskilerden kalma bir yüz kızartıcı olay yüzünden klibin iptal olduğu söylentisi ortaya çıkmıştı.

Rick Ross, R Kelly ve XTina'nın bulunduğu ultimate remixi de çok tutuldu. Şarkının orijinal versiyonundan daha iyi olduğunu söylenebilir.  Lady Gaga sonunda dayanamayıp videonun gecikmesi hakkında kendi kurduğu littlemonster.com'da şu yazıyı paylaştı;
 "Gecikti çünkü maalesef aynen Applause videosunda olduğu gibi her şeyi planlamam ve gerçekleştirmem için bana bir hafta verildi. Bu benim gibi biri için yıkıcı bir şey, ben hayatımın her anını size fanteziler yaratmaya adıyorum. En başaralı videolarım, dinlenip sanatıma kulak verdiğim belli bir süre zarfında yaratıldı. Bana ciddi şekilde ihanet edenler zamanımı ve sağlığımı yanlış yönetti. Aynı zamanda beni tek başıma bırakıp, doğan her problemle kendim başa çıkmam gerekti. Milyonlarca dolar bazı insanlar için yeterli değil. Milyarlar istiyorlar, sonra da trilyonlar... Ben bazı insanlara yetemedim. Hep daha fazlasını istiyorlar. Benim yanımda olan ve hayranlarıma sahne ardında yaşanan şeyleri aktarmayan tasarımcılara ve fotoğrafçılara minnettarım ama ameliyattan sonra zarar ile baş etmek için çok hasta, çok yorgun ve çok üzgündüm. Plak şirketim böyle şeyler olduğunun farkında değildi. Önümüzde bir kaç ay ARTPOP'ın gerçek başlangıcı olacak çünkü albümün başarısına önem vermeyen herkes gitti ve sonunda hayallerim muradına erecek. Lütfen bunları önceden göremediğim için beni affedin. Bunca yıllık sıkı çalışmamın ardından arkadaş ve ortak dediğim insanların onlara en fazla ihtiyaç duyduğum zamanda beni umursamayacaklarını hiç düşünemedim. Bana bir şans verin ve size çevrenizde olup biten sanatı göstereyim. Kalplerinizi bana tekrar açın ve size yeteneklerimiz aracılığıyla bir araya gelmenin keyfini, birlikteyken yalnız olduğumuzdan daha güçlü olduğumuzu göstereyim. İzin verin sizin için bir tanrıça olayım ve son iki yıldır aklımda dönüp duran görüntüleri göstereyim. Sizi seviyorum. Bağışlayın beni canavarlar. Bağışla beni ARTPOP. Siz benim tüm dünyamsınız."

Görünen o ki klip yakında çıkacak ve VEVO bunu onayladı.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Yabancı Ünlüler Hakkında Bilinmeyenler!

Rihanna :Küçükken kayan yıldızları UFO zanneden Rihanna, her gece yıldızın kaymasını beklemekten uyuyamıyormuş. Yıldız kaydığında da babasını uyandırıyormuş.
Selena Gomez :Favori aktörleri Johnny Deep, Shia Labeouf'ken Favori meyvesi mangoymuş.
Demi Lovato : Favori sporu sörf yapmak.
Beyoncé :Dreamgirls filmindeki rolü için sadece limonata ve akçaağaç şurubu sayesinde 10 günde 6 kilo vermiş
Nicole Kidman: Kelebekten korkan Kidman, nerede rengarenk bir kelebek görse kaçıyormuş.
Tom Cruise: Rahiplik okuluna gittikten sonra fikir değiştiren sanatçı, okuldayken güreş takımındaymış.
Brad Pitt :ünlü oyuncunun 'Tibet'te Yedi Yıl' adlı filmi yüzünden Çin'e girişi yasak.
Jennifer Lopez: Alkol hiç kullanmıyor.
Madonna: Testlere göre ünlü şarkıcının IQ'su 140.
Hilary Duff : Bir konserinde ön dişini mikrofona çarparak kırmış ve bu sebeple uzun süre tedavi görmüş.
Britney Spears: Banyoda mum ışığında kitap okuyarak rahatlıyormuş.

Angelina Jolie : Küçükken kazıbilimci olmak istiyordu v…

Siyah Alman Kurdu Hakkında Herşey

Alman Kurt ÖzellikleriTANIMI Alman Kurtları Alsasian olarakta bilinirler. Alman Kurtları dengeli ve çok güçlü köpeklerdir. Alman Kurtlarının kürkü genellikle siyah sarı, gri(Sable) veya tamamen siyahdır,bazen mavi,ciğer,beyaz renkleride görülsede tüm standardlar için bu renklerhata sayılır. Beyaz Alman Çoban Köpeği için kabul edilebilir bir renk değildir, ama bu aralar ayrı bir ırk gibi kabul edilmektedirler(Amerikan Beyaz Çoban Köpeği).Alman Kurtlarında burun tamamen siyah olmalıdır fakat mavi veya kahverengide bazen olsada standard dışı kabul edilirler ve yarışmalara katılamazlar. Alman Kurtları sıkı,kaslı,hafifçe uzun bir beden ve ince fakat güçlü kemiklere sahiptir. Kafası bedene orantılı ve alnı biraz konveks olmalıdır. Alman Kurtlarının geniş kulakları, ucu sivri, dik ve öne dönük (6 aylıktan küçük köpeklerin kulakları biraz düşük olabilir.)olmalıdır. Gözler badem şeklinde, koyu, zeki,canlı bir bakış taşımalıdır. Çalı gibi tüylü kuyruğu aşil tendonona kadar uzanmalı ve dinlenm…

LADY GAGA'yı TANIYALIM...

Kaynak:hollywood.blogspot 


Lady Gaga

Lady Gaga'yı bu dünyanın dışından biri olarak görmek çok da zor  değil.abartılı giyim tarzı ve cesur tavırlarıyla tanıdığımız Lady Gaga ile gelin yakından tanışalım.


DÜNYANIN EN ÇEKICI VE EN ÖZGÜVEN SAHIBI KADINI
Çok farklı gizli bir güzellik ve çekicilik var bu kadında çoğu kişi gibi artık bende görebiliyorum bunu.
DÜNYANIN EN ZENGINLERI ARASINDA
Günlük kazancı 416.000 tl değerinde ve yıllık konser kazancı 50.000.000 $ civarında bir para.

''Tüm bu yanıp sönen ışıklar ortasında yemin ediyorum ki şöhret hayatımı alamayacak.''
''Resmimi çek Hollywood, büyük bir yıldız olmak istiyorum''   

DÜNYANIN EN KORKUNÇ 3 INSANI ARASINDA
Marilyn MansonLady GagaSlipknot

ET'TEN KIYAFETINI SIZ NE ZANNETMIŞTINIZ?Mtv ödül törenine katıldığı sırada giydiği çiğ etten olan kıyafeti dünya basınını sıkça meşgul etmişti. Kimileri manyak bu kadın dedi. Kimileri ''dünya starıdır ne yapsa yeridir'' dedi. Kimileri yadırgadı kimileri…