16 Ağustos 2013 Cuma

Yabancı Ünlüler Hakkında Kısa Bilgiler

- YABANCI ÜNLÜLER - 
Bu makalemizde şimdilik 3 ünlüden bahsedeceğiz.Diğer hafta/aylarda diğer ünlülere de yer vereceğiz.1.çoğul şahıs ekiyle yazıyoruz çünkü bu makaleyi editörlerimizden Elif Hilal'le beraber yazıyoruz.

ONE  DIRECTION
X Factor'u kaybedip Dünya'yı kazanan grup...18 milyon hayranları var.Adları " Directioner " . Biz de koyu Directioner'larız. Simon Cowell sağolsun.Onun sayesinde kuruldu.5 ayrı genç , 5 değişen hayat..23 Temmuz 2010 satt 08.22'de kurulan grup ilk single olarak What Makes You Beautiful'u yayınladı.Sonrasında diğer şarkıları.Şuan 3. albüm hazırlık aşamasındalar.3 hafta önce " Best Song Ever " klibi çıktı ve VEVO'dan 24 saat içinde en fazla izlenilen klip olarak ödül aldı. 4 gün sonra kendi filmleri olan " THIS IS US " çıkacak.Directioner'lar çok heyecanlı.Ve yaklaşık 1 ay önce kendilerine ait " OUR MOMENT " adlı parfümleri çıktı.Görmezler ama , buradan onları öpüyoruz.:)JUSTIN BIEBER 

Çoğu ünlü Disney,X Factor'den çıkmıştır fakat Justin öyle değil.Daha 6 yaşındayken sokakta annesine yardım etmek için gitar çalıyordu.Şuan ise en çok hayrana sahip olan ünlülerden birisi.Pattie olsaydım oğlumla çok gurur duyardım.Bu arada  hayranlarına " Belieber " adı veriliyor.Hilal koyu bir Belieber.Ve bombaya gelelim.HEARTBREAKER.Sanırım Justin şarkıyı çıkartmayı unuttu. :DDD Belieberler sabırsız.Ayrıca Justin'in Someday ve Girlfriend parfümlerinden sonra şimdi de " The Key " adlı parfümü çıkıyor.43 milyon hayranı var.Eminem'den sonra en fazla hayranı olan ünlü.(83 milyon yani boru değil.)İlk şarkısı " Common Denominator " ama insanlar onu " Baby " şarkısıyla tanıdı.Yaza damgasını vuran 2 parçası var. " All Around The World " ve Will.i.am ile olan düeti " That Power ".Neyse fazla uzatmayalım, Justin'e de öpücükler.:)

DEMI LOVATO

Disney'den ünlü olan Demi Lovato , Türkiye'de en az antiye sahip olan sanatçıdır.Henüz 7 yaşındayken Barney & Friends adlı çocuk dizisinde oynarken keşfedilmiştir.En bilindik rolleri " Sonny With A Chance - Sonny Munroe , " "Camp Rock - Mitchie Torres " tir.Hayatı çok çalkantılı geçmiş.Özellikle Camp Rock'ta oynadığı dönemde.Sevgilisi Joe Jonas onu terkettikten sonra bilekleri kesip,rehabilitasyon merkezinde yatmıştır.Ama hayranları için hayatta kalmayı tercih etmiştir." STAY STRONG " Demi'nin ünlü sözü.Hayranlarına " Lovatic " deniliyor. Biz de koyu Lovatic'leriz.Yaklaşık  2 ay önce babasını kaybetmiş.20 milyon Lovatic var.1 ay önce yeni single'ı Made In The U.S.A'yı yayınladı.Açıkçası çok güzel bir çalışma olmuş.Demi'ye buradan kucak dolusu öpücükler.:)


                                    


                        -ELİF HİLAL YERİK / ŞEVVAL GÜRSOY