30 Temmuz 2013 Salı

HAYRAN GRUPLARI

- !DIRECTIONERS BELIEBERS LOVATICS LITTLE MONSTERS SELENATORS AND OTHERS ! -


Bugünkü makalemiz hayran gruplarıyla ilgili.

Bildiğimiz gibi ; Dünyada sayısızca hayran grupları var.

En fazla olan tartışmasız Beliebers..!

Hayran gruplarını inceleyelim:

Directionerlar çılgındır,eğlenmeyi severler,rekabeti de severler.One Direction'a hakaret edilmesine tahammül edemezler.Örneğin yanında tanımadığın birisi  1D'ye hakaret ediyor ; 1) Ona tip tip bakarlar 2) İçinden söverler. 3) İçinden + dışından söverler.Hakaret eden ettiğine pişmandan beter olur.1D'yi canı pahasına severler.

Lovaticler güçlüdür.Demi'nin de dediği gibi : Stay Strong!. (Güçlü Kal.) Hiçbir  zorluğa boyun eymezler.Zaten Türkiye'de en az antisi bulunan kişi Demi Lovato. 100 tane anti var ya da yok.Antilerden nefret ederler.Demi'yi çok severler.Konserine gitmek için canını bile verebilirler.

Little Monsterlar farklıdır.Herkesten farklı.Gaga gibi.Onun giyiniş tarzını veya diğer davranışlarının farklılığını o kadar benimsemişlerdir ki  farklı olmak onlar için çocuk oyuncağı olmuştur.Gaga'nın tüm eşyalarını almaya çalışırlar.Onu çok severler.Ona hakaret ettirmezler.


Belieberler çok tatlı ve sevimli tiplerdir.Zaten baktığında Belieber olduğu anlaşılır.Justin konsereine gidemedi diye hala ağlayanlar var.Justin'i sevmelerini anlatamam.Anlatılmaz yaşanır gibi.Parfümlerini,tişörtlerini,caplarini,supralarını almak isterler.Ama bazıları alır.Justin'in yeni ödülleri almaları için kendilerini yırtarlar.OLLG olmak için de.


Daydreamers 3 milyon anca vardır.Adele dinleyen çoktur ama hayranı olan azdır.Gerçi Adele'in sesinin mükemmelliği de ayrı tabi.

Katycats sürekli tarzlarında değişiklik yaparlar.Değişiklik yapmayı severler.

Selenators Selly gibi şirindir.Ama kızdılar mı fena köpürürler.Onları kızdırmayın bence.:)


Biliyorsunuz,makalelerimi kısa yazmayı tercih ediyorum.Diğer makaleye görüşürüz! :)


-Şevval Gürsoy.