31 Mart 2013 Pazar

Justin Bieber: ''İstediğim zaman Selena ile barışabilirim.''


Justin Bieber  ve Selena Gomez'in son kararları ayrılma yönünde olmuştu. Tekrar buluştukları, ayrılmadıkları yönünde dedikodular olsa da her iki taraf yalnızlığını her fırsatta dile getirdi fakat şu sıralar çok farklı bir dedikodu ortalıkta geziyor, o da; Justin'nin istediği zaman Selena'yla tekrar beraber olabileceğiHollywoodLife'a konuşan bir kaynak Justin için şunları söylemiş:

"Justin gerçekten çok kendini beğenmiş biri. Belki de sadece diğer havalı çocuklar gibi görünmek için rol yapıyor ama dediğine göre ne zaman isterse Selena ile birlikte olabilirmiş. Selena'nın kalbini kıran biri gibi davranıyor böylece onun etrafında olabilecekmiş."
Selena geçtiğimiz hafta (18 Mart)  katıldığı David Letterman 'ın programında "Şuan Bekarım ve Çok İyiyim" yanıtını vermişti.

"Hatırladığım kadarıyla en son Justin Bieber ile birlikte buradaydın.. ve şimdi işler iyi gitmiyormuş." diyen David Letterman'a Selena, "Evet, şuan bekarım. Çok iyiyim." dedi. "En son buraya geldiğinde onunla sohbet ederken o bir şeyler söyledi sonra ben bir şeyler söyledim yine bir şey söyledi bende bir şeyler söyledim ve daha sonrada onu ağlattım." Selena, "Peki o zaman, ikimizde aynı şeyi yapmışız." diyerek bir şaka yaptı.