9 Şubat 2013 Cumartesi

MODEL'e yeni Davulcu.Model 2013Geçtiğimiz günlerde davulcuları Aşkın Çolak ile yollarını ayıranModel, ekibe Kerem Sedef’i dahil etti. Kerem Sedef daha önce, Julyen, Ayna, Gripin, Circus, Mehmet Erdem Funkİstanbul ve Sinan Erkoç gibi isimlerle birlikte çalıştı.
Bugünden itibaren yollarına Fatma Turgut, Can Temiz, Burak Yerebakan, Okan Işık ve Kerem Sedef olarak devam edecek olan Model, satış rekorları kıran son albümleri Diğer Masallar‘ın yeni klibini de yoğun istek üzerine Makyaj isimli şarkısına çekti. Alper ve Caner Özyurtlu yönetmenliğindeki klip Beyoğlu Rumeli Han’da kalabalık bir ekiple, 16 saatlik yoğun bir çalışma sonrasında çekildi. Fatma Turgut’un, eski sevgililerini terk edilmiş bir evde mahsur tutan bir kadını oynadığı klipte grup elemanları da Fatma Turgut’un eski sevgililerini canlandırdı.
Bir taraftan bu sene içinde yayınlanması planlanan yeni albümlerinin çalışmalarına Demir Demirkanprodüktörlüğünde son hızla devam eden Model, bahar ve yaz aylarını yoğun konser programıyla yeniledikleri konser performanslarıyla geçirecek.