21 Ocak 2013 Pazartesi

Beyonce Belgeselinden İlk Görüntüler!Müzik dünyasının en özel isimlerinden Beyoncé, kariyerini dengede tutmak ve annelikle başa çıkmak için çabaladığı anların yer aldığı 90 saniyelik belgesel fragmanının yayın öncesi görüntülerini hayranlarıyla paylaştı.
Hamileliğin ilk zamanlarının oldukça zor olduğunu söyleyen Beyoncé büyüyen karnını ve bebeği Blue Ivy’nin ultrason görüntülerini paylaşmaktan kaçınmıyor. Fragmanda Beyoncé’nin kendi kariyeri ve hayatının odak noktasında olduğu görülüyor.
Beyoncé: “Her zaman kendimi ne kadar ortaya koyabildiğimi düşünürüm. Nasıl kalıcı olurum? Nasıl hissiyatlı kalabilirim? Ticari anlamda çok başarılı oldum ama bu yetmedi. Bunu devam ettirebilmek gerçekten de stresli bir durum. Kendinizi ifade edemiyorsunuz. Büyüyemiyorsunuz. İşte benim hayatımın savaşı bu.
Diva ayrıca şöhretli oluşuyla ve bunun diğer insanlara ne anlam ifade ettiğiyle ilgili de konuşuyor ve ekliyor: “İnsanlar ünlülere bakıyor ki onların paraları ve şöhretleri var. Ama ben de insanım. Ben de ağlıyorum, korkuyorum, ben de diğer herkes gibi endişeleniyorum.
Ön gösterimde Beyoncé’nin zarfı açıp hamile olduğunu öğrendiği anı da görüyoruz.” Bir şeylerin oluşmaya başladığını anladım. Bu çok çılgınca!
Amerikalı yıldız üzerindeki kıyafeti kaldırıyor ve büyüyen karnını göstererek şöyle söylüyor: “Beni sımsıkı kıyafetlerin içine sokuyorlar ve karnımı gizlemeye çalışıyorlar. Bununla nasıl başa çıkacağım bilmiyorum.

Yeni Projeler de Geliyor!

Beyoncé şimdilerde vaktini beşinci albümü için stüdyoda geçiriyor. Ünlü şarkıcı albümde eşi Jay-Z veJustin Timberlake’le çalıştığını ifade etti.
Bir diğer sürpriz gelişme ise, Beyoncé’nin yeni bir albüm için eski grup arkadaşları Kelly Rowland veMichelle Williams ile tekrar bir araya gelmesi.
Life Is But a Dream adlı belgesel 16 Şubat günü saat 21.00’de HBO kanalında gösterime girecek.