11 Kasım 2012 Pazar

D&R'da sizin için seçtiklerimiz...Öncelikle KASIM ayı albüm ayı oldu.
Sizin için seçtiklerimiz bölümümüze albümlerle başlayacağız.

ONE DIRECTION


Take Me Home 29.00 TL
Take Me Home: Yearbook Edition 48.50 TL


One Direction'ın Take Me Home albümünde yer alan 14 şarkının yanı sıra 4 adet bonus şarkı, grubun hayranları için özel mesajı, daha önce yayınlanmamış fotoğraflar ve daha fazlası "Take Me Home: Yearbook Edition" da. Sınırlı sayıda üretilen bu özel albüm sadece dr.com.tr da satışa sunuldu.
İlk albümleri "Up All Night" ile dünya çapında ses getiren One Direction, "Take Me Home" adlı ikinci stüdyo albümünü Savan Kotecha, Rami Yacoub & Carl Falk ile birlikte yazılan "Live While We're Young" single'ı ile müjdeledi. 

One Direction, yeni albümünde; başta Ed Sheeran, McFly grubundan Tom Fletcher ve daha önce Katy Perry ile çalışmış Dr Luke olmak üzere ayrıca Maroon 5'ın ünlü hiti "Moves Like Jagger"ın prodüktörü Shellback ve Beyoncé'nin hit şarkısı "If I Were A Boy"un prodüktörü Toby Gad gibi ünlü isimler ile bir araya geldi.

NELLY FURTADO

Nelly 6 yılın ardından yeni bir ingilizce albüm ile hayranları ile buluşuyor.

The Spirit Indestructible (Standart): 29.00 TL
The Spirit Indestructible (Deluxe): 33.00 TL

Big Hoops, Spirit Indestructible, Parking Lot, Waiting for the Night gibi hitleri barındıran albüm kesinlikle her müzik severin rafında bulundurması gereken bir koleksiyon ürünü.
TAYLOR SWIFT
Son iki yıldır da yeni albümü "Red" üzerine yoğun olarak çalışan Swift senfonik müzikten rock'a, rock'tan pop'a türler arası geçişlerin yer aldığı Red'i zengin bir müzisyen kadrosuyla kaydetti. "Her şey tamamen kontrolünüzün dışında; delicesine aşık olmak, kıskanmak, hayal kırıklıkları, iletişim kopuklukları ve hissettiğiniz tüm güzel şeyler... Geriye dönüp baktığınızda tüm bunlar kırmızı görünüyor" diye bahsediyor Taylor Swift...

RED (türkiye Özel Üretimi) 19.90 TL