28 Ekim 2012 Pazar

Onlarda MTV EMA sahnesinde olacaklar!


Frankfurt'taki sahnede R&B şarkıcısı, rockçılar, rapçi ve ‘Gangnam Style’ yıldızı sahne alacaklar!

Uluslararası üne sahip R&B şarkıcısı ve söz yazarı. Daha önce destansı bir EMA performansı sergilemiş olan bir rock grubu. Bay Uluslararası olarak bilinen bir rapçi. Ve küresel bir sansasyon olan Koreli pop star. 2012 MTV EMA'da, Alicia Keys, the Killers, Pitbull ve Psy'dan başka sahne almasını isteyeceğimiz daha farklı sanatçılar olamazdı.

Muhteşem sesi olan bir piyanist - ve 14 Grammy Ödülü kazanmış bir isim - Alicia Keys, çok beklenen albümü ‘Girl on Fire’dan bir parça seslendirecek.

2008 yılında Liverpool'da ‘Human’ isimli şarkıları ile sahneyi sallayan The Killers, bu sene En İyi Rock EMA'sına talipler ve ‘Battle Born’ isimli yeni albümleri ile dünya genelindeki müzik listelerinin en üst sırasına yerleştiler. 

Pitbull'un iki EMA adaylığı var; En İyi Şarkı (Chris Brown ile seslendirdiği ‘International Love’) ve En İyi Erkek Sanatçı. Miami'de yaşayan rapçi, ‘Global Warming’ isimli yeni albümünden bir şarkı seslendirecek.

Bu sene ‘Gangnam Style’ isimli viral videosu ile uluslararası bir sansasyon yaratan Koreli pop star Psy, bu sayede En İyi Klip EMA'sına aday oldu.

Çılgın bir gece bizi bekliyor gibi! Bu dört muhteşem sanatçının Frankfurt'taki sahnede Taylor Swift, Muse, No Doubt, Carly Rae Jepsen, fun. ve Rita Ora'ya ve ayrıca muhteşem sunucumuz Heidi Klum'a eşlik etmesi için sabırsızlanıyoruz! Ödül töreni, 11 Kasım 2012 akşamı saat 22:00'de canlı olarak yayınlanacak ve tüm dünya seyrediyor olacak!