12 Ekim 2012 Cuma

İstinye Park'ta FAME günü RÜZGAR GİBİ GEÇTİ

Dünyadaki ilk siyah parfüm olma özelliğine sahip ve ilk kez Sephora Mağazaları’nda satışa sunulan Lady Gaga Fame, İstinye Park’ta düzenlenen sıradışı etkinlikle Sephora severlerle buluştu. 12 Ekim Cuma günü İstinye Park yemek katında gerçekleşen etkinlikte bir anda ortaya çıkan flashmob dansçıları şaşkın bakışlara sebep oldu. Dört erkek dansçının omuzlarında sahneye gelen Lady Gaga görünümlü dansçı ise ilgi odağı oldu. 20 kişilik profesyonel bir dans grubu tarafından gerçekleştirilen flashmob dans gösterisi büyük alkış aldı.

Flashmob dans gösterisi ardından, Lady Gaga’nın en çok dinlenen şarkılarından olan Bad Romance, Poker Face ve Paparazzi eşliğinde özel bir dans gösterisi gerçekleştiren dansçılar, katılımcılara da koreografiden birer bölüm öğreterek onları da dans gösterisinin içine aldı. İstinye Park yemek katında kurulan özel podyumda gün boyunca Lady Gaga videoları yayınlanarak adeta bir konser havası yaratıldı.

Katılımcılara gün boyunca Lady Gaga özel makyaj uygulaması yapılırken, eğlenceli yarışmalarla özel hediyeler verildi. Etkinliğe katılan herkesin fotoğrafı çekilerek Lady Gaga Fame çerçevesiyle birlikte hediye edildi.

İŞTE MUHTEŞEM GÜNden FOTOĞRAFLAR...

Resim yazısı ekle


Resim yazısı ekle

Resim yazısı ekleResim yazısı ekle
Resim yazısı ekle

Resim yazısı ekle