27 Eylül 2012 Perşembe

D&R'da Sizin İçin Seçtik.

Her ay D&R'dan öneriler ile sizlerle olmak istedik. Lafı fazla uzatmadan başlıyorum.

P!nk, önceki albümlerinde olduğu gibi Max Matin, Shellback, Billy Mann ve Butch Walker'ın yanı sıra daha önce Lily Allen, Red Hot Chili Peppers, Foster The People ve The Shins ile çalışmış olan ünlü prodüktör Greg Kurstin ile de bir araya geldi. Adele'in "Someone Like You" hit şarkısının söz yazarı ve prodüktörü Dan Wilson ile de albümde ortak bir çalışmaya imza attı.

P!nk'in Greg Kurstin prodüktörlüğündeki çıkış şarkısı "Blow Me (One Last Kiss)" radyolarda hit haline geldi. P!nk albümde yer alan, "True Love" şarkısını Lily Allen (Lily Rose Cooper) , "Here Comes The Weekend" şarkısını Eminem, "Just Give Me A Reason" şarkısını ise "We Are Young" hit şarkısı ile tanınan "Fun." grubunun solisti Nate Ruess ile birlikte seslendirdi.

P!nk (Alecia Moore) 2000'deki ilk çıkışından bu yana 6 albüm yayınladı (Can't Take Me Home, M!ssundaztood, Try This, I'm Not Dead, Funhouse, Greatest Hits So Far!!!) ve dünya çapında 32 milyonu aşan albüm, 65 milyon single (yaklaşık 20 milyonluk dijital şarkı), 1 milyonu aşan DVD satışına ulaştı ve Billboard Hot 100 listesinde ilk 10'da 11 single ile yer aldı. Ayrıca 3 Grammy Ödülü, 2 Billboard Müzik Ödülü, 5 MTV Video Müzik Ödülü, 2 MTV Europe Ödülü, 2 People's Choice Ödülü ve daha bir çok ödüle layık görüldü.

Satın Almak için: TIKLAYINIZ...