15 Eylül 2012 Cumartesi

Christina Aguilera LOTUS ile geri döndü. İlk Single ise YOUR BODY

Ryan Seacrest Röportajından Bölümler & Yeni Album Haberleri


* Albümün adı ise Lotus

*Christina fanları için "Sing For Me" adlı bir şarkı kaydetti. 

*Christina yeni albümde Sia ile "Blank Page" adlı bir şarkı kaydetti. Sia tarafından kayıt edilen demodan bir bölüm yayınlandı: http://bit.ly/RPqcet

*Ryan, yeni klip çekimlerinden çıkan fotoğraflardan bahsettikten sonra, Christina klibin çok renkli, eğlenceli ve enerji dolu olduğunu aynı zamanda bir kısa filme benzediğini söyledi.

*Ryan, Christina'ya albümde duygusal şarkıların olup olmadığını sordu ve Christina; "Tanrım! Her şey kişisel, Sing For Me şarkısını fanlarıma adıyorum ve harika bir şarkı, aynı zamanda Sia ile yaptığımız Blank Page şarkısı da benim kalbime açılan gizli bir pencere gibi."

*Your Body klibi kısa bir film gibi.

*"The Voice'a bayılıyorum tabiiki, ama artık fanlarıma geri dönme vakti, artistik duruşuma geri dönme vakti geldi. Yollara düşmek için sabırsızlanıyorum. Koçluk yapmak, bir takımı yönetmek çok güzel."

*Bir bölümde Christina'ya bir fanı, "Your Body kimin için?" diye sordu ve Christina da "Göreceğiz, göreceğiz, Your Body klibinde her şey açığa çıkacak ve klip sizin düşündüğünüz gibi değil, farklı ve çok eğlenceli."