Ana içeriğe atla

Utanmazlar ekibi ile çok özel.Geçen yıl ortaya atılan bir iddia ile deyim yerindeyse sosyal medya inlemeye başlamıştı. Öncelikle Sara Shepard'ın çok satan roman serisi ile aynı adı taşıyan Pretty Little Liars dizisi ''Tatlı Küçük Yalancılar'' ismi ile STAR TV ekranlarında mini dizi tadında 13 bölüm yayınlanarak MedCezir'den sonraki en iyi uyarlamalar arasında yerini aldı. Başrollerini Melisa Şenolsun, Büşra Develi, Alperen Duymaz'ın paylaştığı diziden sonra ortaya çıkan, Amerika'nın en çok izlenen ve en cesur yapımlarından biri olan Shameless dizisi de ''Utanmazlar'' ismiyle ülkemizde gösterilecek.
Orijinal serinin içerdiği seks, uyuşturucu, eşcinsellik gibi olayları derinlemesine işlemesi bu dizinin ülkemiz de nasıl uyarlanır?sorularını beraberinde getirdi.

Ülkemiz de yeni yapım şirketi Lügat Yapım tarafından uyarlanacak olan Utanmazlar ekibi ile mini bir sohbet gerçekleştirdik ve bazı minik detayları öğrendik.

Türkiye'de RTÜK gibi bir kurum varken dizinin Türkiye'de yayından kalmaz mı?
- Dizimiz internet üzerinden sansürsüz, televizyon kanalı üzerinden sansürlü olarak yayınlanacaktır.

Peki kadro kesinleşti mi?
- Kadromuzda Ferhan Şensoy, Vildan Atasever ve Alperen Saldıran dışında anlaşmaya vardığımız oyuncu henüz yok. Seçmeler çok yakında başlayacak ve tanınmayan isimler de yer alacak.

Hangi cast ajansı ile çalışmaktasınız?
- Herhangi bir cast ajansıyla bulunan anlaşmamız yoktur seçmelere oyuncularını gönderdikleri taktirde değerlendirmeye alınacaktır. Ayrıca seçmelere katılmak için herhangi bir cast ajansına kayıtlı olmanınz gerekmiyor, şartları ve tarihleri duyurduğumuz zaman internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

Dizinin senaristi belli mi?
- Projemiz henüz kadro, senaryo, gerekli teknik işlemler üzerinde çalışılmasına devam etmektedir ve senaristimiz bellidir. Fakat isimlerin açıklanması için hukuki süreçlerin bitmesini beklemekteyiz.

Orijinal dizinin her bölümü 60 dakika civarı. Utanmazlar kaç dakika olacak?
- Kanalın isteğine göre dizi süresi değişiklik gösterebilir. Taslak olarak düşündüğümüz süre 50-60 dakika arası.

Uyarlama dizilere ön yargılı bir toplumuz. Reyting konusundaki düşünceleriniz neler?
- Biz projemize inanıyor ve güveniyoruz. Çok sıkı çalışıyoruz ve tüm haklarını satın aldığımız için de içimiz son derece rahat. Dizimizin tutmaması için bir sebep yok.

Vakit ayırıp sorularımızı cevapladığınız için teşekkürler. Dizi için de bol şanslar.
- Rica ederiz, görüşmek üzere.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Yabancı Ünlüler Hakkında Bilinmeyenler!

Rihanna :Küçükken kayan yıldızları UFO zanneden Rihanna, her gece yıldızın kaymasını beklemekten uyuyamıyormuş. Yıldız kaydığında da babasını uyandırıyormuş.
Selena Gomez :Favori aktörleri Johnny Deep, Shia Labeouf'ken Favori meyvesi mangoymuş.
Demi Lovato : Favori sporu sörf yapmak.
Beyoncé :Dreamgirls filmindeki rolü için sadece limonata ve akçaağaç şurubu sayesinde 10 günde 6 kilo vermiş
Nicole Kidman: Kelebekten korkan Kidman, nerede rengarenk bir kelebek görse kaçıyormuş.
Tom Cruise: Rahiplik okuluna gittikten sonra fikir değiştiren sanatçı, okuldayken güreş takımındaymış.
Brad Pitt :ünlü oyuncunun 'Tibet'te Yedi Yıl' adlı filmi yüzünden Çin'e girişi yasak.
Jennifer Lopez: Alkol hiç kullanmıyor.
Madonna: Testlere göre ünlü şarkıcının IQ'su 140.
Hilary Duff : Bir konserinde ön dişini mikrofona çarparak kırmış ve bu sebeple uzun süre tedavi görmüş.
Britney Spears: Banyoda mum ışığında kitap okuyarak rahatlıyormuş.

Angelina Jolie : Küçükken kazıbilimci olmak istiyordu v…

LADY GAGA'yı TANIYALIM...

Kaynak:hollywood.blogspot 


Lady Gaga

Lady Gaga'yı bu dünyanın dışından biri olarak görmek çok da zor  değil.abartılı giyim tarzı ve cesur tavırlarıyla tanıdığımız Lady Gaga ile gelin yakından tanışalım.


DÜNYANIN EN ÇEKICI VE EN ÖZGÜVEN SAHIBI KADINI
Çok farklı gizli bir güzellik ve çekicilik var bu kadında çoğu kişi gibi artık bende görebiliyorum bunu.
DÜNYANIN EN ZENGINLERI ARASINDA
Günlük kazancı 416.000 tl değerinde ve yıllık konser kazancı 50.000.000 $ civarında bir para.

''Tüm bu yanıp sönen ışıklar ortasında yemin ediyorum ki şöhret hayatımı alamayacak.''
''Resmimi çek Hollywood, büyük bir yıldız olmak istiyorum''   

DÜNYANIN EN KORKUNÇ 3 INSANI ARASINDA
Marilyn MansonLady GagaSlipknot

ET'TEN KIYAFETINI SIZ NE ZANNETMIŞTINIZ?Mtv ödül törenine katıldığı sırada giydiği çiğ etten olan kıyafeti dünya basınını sıkça meşgul etmişti. Kimileri manyak bu kadın dedi. Kimileri ''dünya starıdır ne yapsa yeridir'' dedi. Kimileri yadırgadı kimileri…

Siyah Alman Kurdu Hakkında Herşey

Alman Kurt ÖzellikleriTANIMI Alman Kurtları Alsasian olarakta bilinirler. Alman Kurtları dengeli ve çok güçlü köpeklerdir. Alman Kurtlarının kürkü genellikle siyah sarı, gri(Sable) veya tamamen siyahdır,bazen mavi,ciğer,beyaz renkleride görülsede tüm standardlar için bu renklerhata sayılır. Beyaz Alman Çoban Köpeği için kabul edilebilir bir renk değildir, ama bu aralar ayrı bir ırk gibi kabul edilmektedirler(Amerikan Beyaz Çoban Köpeği).Alman Kurtlarında burun tamamen siyah olmalıdır fakat mavi veya kahverengide bazen olsada standard dışı kabul edilirler ve yarışmalara katılamazlar. Alman Kurtları sıkı,kaslı,hafifçe uzun bir beden ve ince fakat güçlü kemiklere sahiptir. Kafası bedene orantılı ve alnı biraz konveks olmalıdır. Alman Kurtlarının geniş kulakları, ucu sivri, dik ve öne dönük (6 aylıktan küçük köpeklerin kulakları biraz düşük olabilir.)olmalıdır. Gözler badem şeklinde, koyu, zeki,canlı bir bakış taşımalıdır. Çalı gibi tüylü kuyruğu aşil tendonona kadar uzanmalı ve dinlenm…